"Мене без мене женять": Луценко висварив депутата, який "просував" його в генпрокурори

Голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що не прагне бути генпрокурором
Depo.Влада
21 березня 2016 22:59
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи інформацію про збір підписів серед депутатів парламенту за призначення Луценка генпрокурором.

Він назвав позицію нардепа, який розпочав збір підписів "нерозумною", зазначивши, що з ним цього питання не обговорювали.

Луценко також зазначив, що на жодній із зустрічей з президентом питання його можливого призначення генпрокурором не піднімалося.

"Я не прагну стати генпрокурором. І кандидатуру генпрокурора вносить виключно президент. Я з президентом зустрічаюся досить часто, і розмов про це не було", - сказав голова фракції БПП.

Він також зазначив, що наразі немає достойного кандидата на пост генпрокурора.

"Це має бути вольова людина, але з-поза системи ГПУ. Цю систему треба зламати, діяти нестандартно, тому потрібна людина зі сторони. І поки ми такої людини не знаходимо", - сказав Луценко.

"Не буду пропонувати свою кандидатуру, але якщо буде потрібно – я готовий до найскладнішої роботи", сказав Луценко, зазначивши, що все ж не має юридичної освіти.

"Жодні підписи і публічні голосування – генпрокурора вибирає президент", - наголосив Луценко, назвавши ситуацію зі збором підписів у Раді "дурною ситуацією".

"Мене без мене женять", - сказав Луценко, додавши, що з ініціатором збору підписів була "серйозна розмова".

Нагадаємо, як стало відомо 17 березня, народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенко" Руслан Сольвар ініціював збір підписів за призначення Юрія Луценка на посаду генерального прокурора

Більше новин політики читайте на Depo.Влада