"Ляшківці" оголосили себе послідовниками Ганді (ФОТО)

Представники Радикальної партії та інші опозиціонери оголосили в парламенті сидячий протест за прикладом Махатми Ганді
Depo.Влада
7 липня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
"Ляшківці" оголосили себе послідовниками Ганді (ФОТО)
"Ляшківці" оголосили себе послідовниками Ганді (ФОТО)

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат-"радикал" Андрій Лозовий, передає depo.ua.

"Ляшківці" оголосили себе послідовниками Ганді (ФОТО) - фото 1

"За прикладом Махатми Ганді і американських конгресменів оголосили сидячий протест у парламенті. Ми усе одно змусимо їх знизити тарифи і розслідувати офшорну корупцію влади. Провладні депутати всіляко провокують нас на бійку, але ми обрали ненасильницький спротив. І ми переможемо. Бо з нами правда", – зазначив Ляшко.

"Ляшківці" оголосили себе послідовниками Ганді (ФОТО) - фото 2

Нагадаємо, що так звані сидячі протести вперше широко застосував один з керівників та ідеологів руху за незалежність Індії від Великої Британії Махатма Ганді, який був прихильником ненасильницьких методів. Потім вони набули широкого поширення в США під час руху за громадянські права чорношкірих, під час студентських протестних рухів.

Нагадаємо, що "Батьківщина" і "радикали" блокували трибуну Ради  з вимогою  створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів. 6 червня Рада взагалі не змогла запрацювати. 

Ляшко блокував трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Від 5 червня між головами двох фракцій, урядом та Верховною Радою розпочалися консультації щодо тарифів на житлово-комунальні послуги. Згодом стало відомо, що у Раді домовились про створення двох ТСК. 

Але сьогодні зранку представники БПП і "народного фронту" деблокували президію і трибуну.  Після цього опозиціонери оголосили "сидячий страйк".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада