"Кривавий пастор" обрушився на Росію з біблійними пророцтвами

Росія має найбільше шансів повторити долю Югославії
Depo.Влада
24 липня 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

Так прокоментував секретар РНБО Олександр Турчинов заяву прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, передає depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

"В Біблії є такий вислів: "Хто сіє вітер - пожне бурю". Саме цим займаються російські керманичі, пророкуючи Україні югославський сценарій. Вони із штанів вискакують для того, щоб його створити, не зупиняючись перед обстрілами мирних кварталів українських міст та збиваючи цивільні літаки", - сказав Турчинов. При цьому він наголосив, що Україна здатна протистояти агресії Росії та з часом повернути тимчасово окуповані території Донбасу та Криму.

За його словами, більше шансів розсипатись за югославським сценарієм є у самої Росії, "яка є колосом на глиняних ногах". "А багато потужних і серйозних її сусідів дивляться на Росію, особливо на її східну частину, як на консерву, яку треба розкрити найближчим часом", - додав секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що Україну чекає доля Югославії, якщо вона не надасть автономії Донбасу.