"Кримського терориста" Афанасьєва у Росії перевели у штрафний ізолятор

Геннадій Афанасьєв, якого у РФ засудили до семи років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території анексованого Криму, доставили до виправної колонії номер 25 в Сиктивкарі і помістили в штрафний ізолятор
Depo.Влада
20 жовтня 2015 08:25
ФОТО: depo.ua

За словами адвоката Олександра Попкова, Афанасьєва помістили в штрафний ізолятор через знайдене у нього лезо. Сам Геннадій стверджує, що лезо йому підкинули, передає depo.ua з посиланням на "Громадське".

Афанасьєв і його захист припускають, що це зробили для того, аби засудженого перевести у більш суворі умови утримання в колонії.

Зазначимо, раніше адвокат Олександр Попков заявляв, що йому невідомо про місцезнаходження Геннадія Афанасьєва. Повідомлялось, що після винесення вироку його відправили в одну з колоній російської республіки Комі.

Афанасьєв проходив як обвинувачуваний у тій же справі, що і Олег Сенцов і Олександр Кольченко. Він визнав провину і пішов на угоду зі слідством. Після вироку він виступив свідком на процесі у справі Сенцова і Кольченка, він оголосив, що обмовив їх під тиском.

В Росії українського режисера Олега Сенцова засуджено до 20 років, а кримського активіста Олександра Кольченка - до 10 років колонії суворого режиму.

Штрафний ізолятор - вид дисциплінарного стягнення до засуджених у разі систематичного порушення ними встановленого порядку відбування покарання.

В українській юриспруденції замість терміну "штрафний ізолятор" вживається "дисциплінарний ізолятор".

Сиктивкар — місто в Росії, столиця Республіки Комі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада