"Камікадзе"-Яценюк в агонії почав кидатися на людей. А на Квіта за що?

Першим, кого б хотіли бачити звільними з уряду українці - це Яценюк. Але Арсеній Петрович наче цього не розуміє і обіцяє нам, що з "новими людьми виправить помилки Кабміну"
Depo.Влада
4 листопада 2015 10:38
ФОТО: depo.ua
"Камікадзе"-Яценюк в агонії почав кидатися на людей. А на Квіта за що?
"Камікадзе"-Яценюк в агонії почав кидатися на людей. А на Квіта за що?

Яценюк американцям: "Міністри енергетики, охорони здоров'я та освіти вже підуть (зі своїх посад - ред.) впродовж наступних двох тижнів". І тут як в анекдоті про євреїв та перукарів. А міністра освіти Квіта за що Яценюк звільнити хоче. Ну з Квіташвілі все зрозуміло - він так і не подолав "тендерну мафію" в одному з найбільш корумпованих міністерств і керівником МОЗ явно треба ставити не лікаря чи чиновинка, а якогось умовного "сакварелідзе".

По родичу Гонтаревої Демчишину теж важко не погодитися з Яценюком. Але, даруйте, Квіта за що? Тобто, звісно, в освіті у нас не все гаразд, але ж на фоні інших міністрів, Квіт, мабуть, таки отримує "приз глядацьких симпатій". А єдиний скандал з корупцією в Міносвіти - ЗНО та Лікарчук - теж сприймається дуже не однозначно. І у діях ГПУ вбачається бажання взагалі зруйнувати систему ЗНО - чи не єдину нормальну реформу, яку провели в Україні в останні роки.  Отже чого Яценюк казиться і ще більше налаштовує проти себе громадськість? Адже найочікуванішою відставкою року є якраз не відставка Демчишина та Квіташвілі, а саме Яценюка. Може через те і казиться?

Зрештою, Яценюк в тому ж інтерв'ю наговорив іще кілька бздур. Так, глава уряду визнав, що в роботі нинішнього кабінету мали місце помилки. "Але я виправлю ці помилки з новими людьми", - зауважив Яценюк. Отак. Арсеній Петрович знайшов собі замість Азарова вже нових "папєрєдників". Правда, ще не звільнених. 

Далі Арсеній Петровіч вирішив розповісти, що йому для повного щастя не вистачає віце-прем'єра з євроінтеграції. Ну звісно. А ще міністра у справах АТО. А ще міністра у справах переселенців. А ще міністра волонтерів. І от тоді усім буде щастя. Єдине - ще Квіта вигнати і тоді заживемо.

А ще Яценюк не оминув увагою Саакашвілі, якого фактично назвав "псевдореформатором", мовляв, не зробив судову реформу, от і бігає тепер по різних країнах, поки його судять в Грузії. Звісно, з судовою реформою Яценюка-Петренка цим двом діячам навряд чи чекає доля Саакашвілі. 

Отже. До чого всі ці байки Яценюка? Якщо не брати до уваги можливість того, що Яценюк просто "злетів з катушок" або вирішив просто познущатися і подратувати українців, то залишається один варіант - Яценюк нахабно та публічно косить перед нами усіма і в першу чергу перед Порошенком на те, що, справді, не розуміє що його відставка визріла і перезріла. Своє "нерозуміння" цього факту Арсеній Петрович просто буде використовувати у торгах за своє подальше майбутнє. От і все. 

 

Читайте також Чи очолить Яценюк БПП "Солідарність"

Больше новостей политики читайте на Depo.Власть