"Кадровик" Нацбанку став заступником Гонтаревої

У результаті відкритого відбору кандидатів на посаду заступника голови Нацбанку в конкурсі переміг Роман Борисенко, що раніше був головним кадровиком установи
Depo.Влада
25 серпня 2016 15:01
ФОТО: depo.ua

У віданні Борисенка - фінансово – адміністративні питання, передає depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора.

Рішення про призначення на посаду має бути затверджене Радою НБУ, формування якої очікується найближчим часом.

В рамках подальшої трансформації Національного банку відбулися наступні зміни організаційної структури регулятора:

- Управління стратегії реформування банківської системи та Управління процесного менеджменту реорганізовано в Департамент стратегії реформування, який підпорядковано голові НБУ. Цей департамент очолив Михайло Видякін.

- Управління європейської інтеграції і міжнародних програм (керівник - Володимир Кучин) увійшло в блок монетарної стабільності на чолі з чинним заступником голови НБУ Дмитром Сологубом.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Довідка Роман Борисенко народився 20 червня 1978 року у місті Шостка Сумської області. Він закінчив Українську академію банківської справи за спеціальністю "Банківська справа" та здобув кваліфікацію економіста. Вільно володіє англійською мовою.

Вся трудова діяльність Романа Борисенка пов'язана з роботою у банківській системі. З 2001 до 2014 року працював у банку "Аваль", пройшов трудовий шлях від економіста до заступника директора департаменту - начальника управління департаменту персоналу.

З серпня 2014 року і досі Роман Борисенко очолював Департамент персоналу Національного банку України. З грудня по липень 2014 2015 Роман Борисенко входив у склад Правління НБУ.

Нагадаємо, Нацбанк оголосив про черговий етап внутрішньої трансформації, який передбачає, серед іншого, скорочення персоналу центрального банку вдвічі

Більше новин політики читайте на Depo.Влада