«Інтер» назвав критику новорічного концерту тиском на телеканал

Керівництво телеканалу «Інтер» вважає тиском критику каналу за трансляцію в новорічну ніч концерту за участю артистів, які публічно підтримували агресію Росії проти України
Depo.Влада
2 січня 2015 10:44
ФОТО: depo.ua
«Інтер» назвав критику новорічного концерту тиском на телеканал
«Інтер» назвав критику новорічного концерту тиском на телеканал

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву, опубліковану на сайті телеканала.

«Телеканал «Інтер» заявляє, що при підготовці новорічної сітки мовлення були дотримані всі вимоги українського законодавства. Беззастережно вимоги законодавства України були дотримані як при створенні проекту власного виробництва «Жди меня в Новый год», так і при постановці в ефір новорічних програм, знятих сторонніми виробниками», - наголошується в заяві.

На «Інтері» також похвалилися, що проект «Жди меня в Новый год» став одним з лідерів новорічного мовлення.

«У зйомках програми були задіяні як відомі українські виконавці, так і ті, хто робить тільки перші кроки на українській естраді», - зазначили на телеканалі.

Як повідомляв depo.ua, телеканал «Інтер» транслював у ніч з 31 грудня на 1 січня новорічний концерт, в якому взяли участь Йосип Кобзон, Валерія та інші артисти, які підтримали агресію Росії проти України і анексію Криму.

Пізніше прес-секретар президента України Святослав Цеголко закликав телеканал до відповіді за цю трансляцію, а секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення розглянути питання позбавлення ліцензії телеканала «Інтер». Крім того, міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що запропонує парламенту розширити наслідки, які настають при визнанні особи персоною нон ґрата в Україні: вона не повинна буде з'являтися в ефірі українських телеканалів.

У свою чергу Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на найближчому засіданні планує заслухати керівника компанії Inter Media Group, члена наглядової ради ПрАТ «Телеканал «Інтер» Ганну Безлюдну стосовно «концепції новорічних шоу» на каналі.