"Хірург" відмовився вибачатися перед Райкіним навіть після прохання Пєскова

Байкер Олександр Залдостанов, відомий як Хірург, відмовився вибачатися за свої слова перед художнім керівником театру "Сатирикон" Костянтином Райкіним, не зважаючи на пропозицію прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова зробити це
Depo.Влада
27 жовтня 2016 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє на своєму сайті радіостанція "Говорит Москва", передає Depo.ua.

"Я не просив Райкіна писати з маленької літери. Я однозначно позитивно ставлюся до нього і як до режисера, і як до людини, яка багато зробила в мистецтві. Але від своїх слів я не відмовляюся. Своє висловлювання я адресував не особисто йому, а всім тим, хто ці виставки педофілів організовує і всяку чорнуху на Росію тягне", - заявив Залдостанов.

Нагадаємо, що раніше прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков закликав Хірурга вибачитися перед Райкіним за свої слова.

Як відомо, нещодавно син відомого радянського актора Аркадія Райкіна Костянтин звинуватив російську владу у спробі повернути країну в сталінські часи.

У свою чергу, лідер байкерського клубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов дуже жорстко відреагував на слова Райкіна, заявивши, що "ці райкіни хочуть перетворити країну в стічну канаву, по якій текли б нечистоти".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада