"Губернатор" Севастополя договорився. Ним займеться ФСБ та Cлідчий Комітет

Слідчий комітет РФ перевіряє висловлювання "губернатора" Севастополя Сергія Меняйла щодо можливості повторного референдуму про анексію Криму
Depo.Влада
10 липня 2016 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на FlashCrimea за інформацією від джерела в севастопольському управлінні відомства.

Співрозмовник в СК заявив, що "в словах губернатора вбачаються висловлювання, які підпадають по статтю 280 КК РФ "публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності".

Більш того, аналогічну перевірку проводить і управління ФСБ по Севастополю.

Нагадаємо, що неоднозначні коментарі Меняйло допустив у бесіді з іноземними журналістами, які відвідали місто на цьому тижні. "Губернатор" визнав повторний референдум марним, але в принципі не став виключати такої можливості.

"А для чого проводити другий референдум? Яку мету ми переслідуємо? Можна це зробити, якщо після цього всі визнають (Крим в складі Росії). Але немає гарантії, що і після цього не почнуть розповідати, що все у нас неправильно", - сказав він.

Відзначимо, що Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада