"Гобліну" наснилась "міжнародна злагода і курортні успіхи" в Криму

Так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов привітав жителів півострова з Днем Росії і вигадав ряд позитивних змін після анексії
Depo.Влада
12 червня 2015 15:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua із посиланням на сайт кримського "уряду". 

Зокрема, у привітанні Аксьонов розповідає про "позитивні зміни в соціальній сфері, новий імпульс розвитку, який отримали суднобудівна і хімічна промисловість, відродження села, модернізацію транспортної інфраструктури".

"Успішно розпочався курортний сезон. У Криму вже побувало 650 тисяч туристів. Кримчани демонструють усьому світові свою єдність, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду", -переконує він.

Знову згадується "кримська весна", а також те, що "Росія - історичне і культурне ядро "рузкого міра".

Нагадаємо, напередодні , Кримська контактна група з прав людини повідомила про черговий обшук у будинку кримського татарина під Сімферополем, якого пізніше відвезли до центру з протидії екстремізму.

Правозахисники, у тому числі міжнародні, не раз заявляли у своїх доповідях про утиски й тиск на півострові з боку нової влади, в першу чергу щодо кримськотатарського населення. 

Євромайдан SOS опублікував перший випуск щомісячного звіту "Крим. Хроніки окупації" із хронологічним описом арештів, нападів, допитів та сфабрикованих судових засідань. Велика частка зафіксованих випадків присвячена переслідуванню кримськотатарського народу як самоорганізованої спільноти, що чинить ненасильницький опір окупації.

Що стусується курортних "успіхів", то російські туристи, як і раніше, не мають можливості зняти кошти зі своїх банківських карт в Криму. Також нагадаємо, що під час свого останнього візиту до Криму прем'єр-міністру Росії Дмитру Медведєву не сподобався рівень обслуговування в туристичних закладах Криму. Він заявив, що там "якийсь нерускій" сервіс.

Також сьогодні з'явилось відео про те, що зробили російські туристи з кримськими пляжами.