«Гобліна» не влаштовує майбутня Рада, особливо Ляшко

Проголошений Росією глава Криму Сергій Аксьонов не бачить перспектив конструктивної співпраці республіки з новим складом українського парламенту
Depo.Влада
27 жовтня 2014 16:48
ФОТО: depo.ua
«Гобліна» не влаштовує майбутня Рада, особливо Ляшко
«Гобліна» не влаштовує майбутня Рада, особливо Ляшко

«У мене особисто оптимізму цей склад не викликає. Присутність таких, як Ляшко, в складі цього парламенту для мене взагалі нонсенс. Крім того, що він там з вилами ходить, користі від нього ніякої, - сказав Аксьонов. - Я поки не бачу позиції, яка була б конструктивною для Криму», передає ДеПо з посиланням на ТАСС.

На думку Аксьонова, позицію громадян України на минулих у неділю виборах здебільшого сформували українські засоби масової інформації. «ЗМІ сьогодні так діють, що формують у голові у людей певну кашу і негатив щодо Росії», - сказав він.

Аксьонов при цьому впевнений, що загрози безпеці Росії новий склад парламенту України не несе. «Я думаю, важелів у нас достатньо, щоб забезпечити безпеку Росії і Криму», - зазначив глава республіки.

Як повідомляв ДеПо, за підрахунком ЦВК 60,26% протоколів до Ради проходять: «Народний фронт» - 21,58%, «Блок Петра Порошенка» - 21,41%, «Самопоміч» - 11,16%, «Опозиційний блок» - 9,92%, Радикальна партія - 7,35% і «Батьківщина» - 5,64%.