"Гоблін" зібрався в Москву за зарплатнею для своїх чиновників

Гауляйтер окупованого Криму Сергій Аксьонов просить федеральний уряду Росії підвищити своїм чиновникам зарплати заради "боротьби з корупцією"
Depo.Влада
9 вересня 2015 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив Аксьонов на засіданні "ради міністрів" республіки, передає depo.ua.

Він пропонує підняти зарплатню республіканських службовців в Криму до 47,5 тис. рублів, муніципальних - до 30,9 тис. рублів.

"Завтра я лечу в Москву, братиму участь у засіданні уряду. Нашу пропозицію внесено до порядку денного... Думаю, нас підтримають", - сказав Аксьонов.

Він зазначив, що і питатимуть з регіональних чиновників більше. "Цей аванс треба буде відпрацювати. Повірте, я з вас не злізу. Так не буде: рівень зарплати піднімаємо, а якість обслуговування падає вниз", - заявив Аксьонов.

Якість роботи чиновників уряд перевірить разом із силовиками. За словами Аксьонова, це має посилити боротьбу з корупцією в Криму.

Також вчора "радмін" Криму прийняв постанову, яка дозволяє керівникам державних унітарних підприємств та їх заступникам отримувати заробітну платню в 16 разів вище за середню на підприємстві. Сергій Аксьонов отримав право особисто погоджувати рівень зарплат керівників держпідприємств Криму.

Нагадаємо, раніше Аксьонов заявив про ведення на півострові "замовної кампанії з очорнення місцевих чиновників".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.