«Гоблін» віддав Путіну Юсуповський палац, купу дач і «Масандру»

Рада міністрів Криму ухвалила рішення про передачу в безоплатне користування управлінню справами президента Росії декількох держдач, які були раніше у власності управління справами президента України
Depo.Влада
21 жовтня 2014 12:55
ФОТО: depo.ua
«Гоблін» віддав Путіну Юсуповський палац, купу дач і «Масандру»
«Гоблін» віддав Путіну Юсуповський палац, купу дач і «Масандру»

Про це повідомляє ТАСС, передає ДеПо.

Зокрема, керівник справами президента РФ розпоряджатиметься Юсуповським палацово-парковим комплексом (держдача номер 4) в селищі Кореїз і Кримським природним заповідником в Алушті.

Крім того, управлінню справами президента РФ передані резиденція «Дубрава-2» (мисливський будиночок в Кримському заповідному господарстві), резиденції номер 5 і 7 в селищі Гаспра, «Державна резиденція номер 3 «Малая Сосновка».

Структурам управління справами переходять також шість санаторіїв: «Південний» в селищі Форос, «Зорі України» в селищі Сімеїз, «Гурзуфський» і «Нижня Ореанда» недалеко від Ялти, «Алуштинський» і «Курпати»; а також два дитячих оздоровчих табори - «Веселка» і «Росія».

Федеральному ГУП «Виробничо-аграрне об'єднання «МАСАНДРА» Управління справами президента РФ кримська влада передала держконцерн «Національне виробничо-аграрне об'єднання «Масандра». До нього входять держпідприємства «Лівадія» (за винятком виноградників), «Гурзуф», «Таврида», «Алушта», «Малоріченське», «Морське», «Судак» і «Привітне».

Нагадаємо, в кінці березня 2014 року управління справами президента Росії заявило про проведення ревізії всіх державних об'єктів, резиденцій і готелів, які розташовані на території Кримського півострова. Пізніше керівництво Криму повідомило про націоналізацію всіх об'єктів держвласності України на території півострова, в тому числі державних дач і резиденцій.