"Гоблін" не поїде в Держдуму, хоче залишитися у Криму

Незаконний голова окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що відмовиться від мандата депутата Держдуми Росії і залишиться вирішувати завдання Криму
Depo.Влада
20 вересня 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"Я не планую бути депутатом Держдуми, від мандата відмовляюся і тут ніяких питань в цій частині немає", - сказав Аксьонов.

Аксьонов очолював на виборах в Держдуму Росії регіональний список кандидатів в депутати "Єдиної Росії". У список також включили прокурора Криму Наталю Поклонский, режисера Станіслава Говорухіна, голову Чечні Рамзана Кадирова, мера Москви Сергія Собяніна і президента Татарстану Рустама Мінніханова.

За словами Аксьонова, перед ним президент Росії не ставив завдання йти працювати в Держдуму.

"У мене завдання до 2019 року вирішувати кримські питання", - підкреслив Аксьонов.

Нагадаємо, що 18 вересня на Росії відбулися вибори до  Держдуми, на яких явка стала найнижчою в історії країни.

Водночас ПАРЄ не визнає російських виборів в окупованому Криму. Загалом Євросоюз також не визнав легітимність виборів до Держдуми, організованих Москвою на території окупованого українського Криму.

Вибори в Криму також не визнала Канада та деякі інші країни.

20 вересня Верховної Ради ухвалила заяву до світу з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Держдуми Федеральних Зборів Росії, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Думи сьомого скликання. 

Довідка: Росія окупувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада