"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ)

Українські хакери опублікували лист, направлений так званим головою Криму Сергієм Аксьоновим російському президенту Володимиру Путіну зі скаргами на незадоволення місцевого населення

У документі, опублікованому сайті на Сyberhunta, Аксьонов просить не скорочувати фінансування Криму, нарікаючи на зростання невдоволення і "падіння оптимізму" кримчан, передає depo.ua.

"Ми вважаємо, що навіть з урахуванням всіх складнощів щодо формування федерального бюджету нашої молодої російській республіці не можна скорочувати фінансову підтримку можна підривати віру в материнську турботу Росії про російських жителів Криму." - заявив Аксьонов.

За його даними, в 2015 році ступінь залежності кримського бюджету від федеральних дотацій вдалося знизити з до 80,2% 67,2%. Однак це сталося виключно за рахунок скорочення фінансування: Крим недоотримав 3 млрд рублів прямих бюджетних трансфертів, що становить третину дохідної частини.

"Скорочення бюджетного фінансування вже справляє негативний вплив на якість життя в Криму при всіх інших наведених умовах. Ми повністю впевнені в тому, що зможемо утримати ситуацію під контролем. Але в той же час нас турбує зростання невдоволення і падіння оптимізму у російських громадян Криму. За найоптимістичнішими оцінками, кількість розчарованих жителів півострова на даний момент становить не менше 34% і спостерігається тенденція до їх збільшення.

Практичний прояв турботи щодо населення російського Криму допоможе нам подолати зростаючу зневіру, невпевненість і страх, які поширюються серед російських громадян республіки Крим. Цей вплив підсилює у жителів Криму порівняльне мислення між українським минулим і російським справжнім, що може спричинити за собою негативний розвиток подій", - йдеться в листі.

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 2

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 3

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 4

Нагадаємо, що в грудні Аксьонов скаржився на недофінансуванян півострова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада