"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ)

Українські хакери опублікували лист, направлений так званим головою Криму Сергієм Аксьоновим російському президенту Володимиру Путіну зі скаргами на незадоволення місцевого населення
Depo.Влада
13 травня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

У документі, опублікованому сайті на Сyberhunta, Аксьонов просить не скорочувати фінансування Криму, нарікаючи на зростання невдоволення і "падіння оптимізму" кримчан, передає depo.ua.

"Ми вважаємо, що навіть з урахуванням всіх складнощів щодо формування федерального бюджету нашої молодої російській республіці не можна скорочувати фінансову підтримку можна підривати віру в материнську турботу Росії про російських жителів Криму." - заявив Аксьонов.

За його даними, в 2015 році ступінь залежності кримського бюджету від федеральних дотацій вдалося знизити з до 80,2% 67,2%. Однак це сталося виключно за рахунок скорочення фінансування: Крим недоотримав 3 млрд рублів прямих бюджетних трансфертів, що становить третину дохідної частини.

"Скорочення бюджетного фінансування вже справляє негативний вплив на якість життя в Криму при всіх інших наведених умовах. Ми повністю впевнені в тому, що зможемо утримати ситуацію під контролем. Але в той же час нас турбує зростання невдоволення і падіння оптимізму у російських громадян Криму. За найоптимістичнішими оцінками, кількість розчарованих жителів півострова на даний момент становить не менше 34% і спостерігається тенденція до їх збільшення.

Практичний прояв турботи щодо населення російського Криму допоможе нам подолати зростаючу зневіру, невпевненість і страх, які поширюються серед російських громадян республіки Крим. Цей вплив підсилює у жителів Криму порівняльне мислення між українським минулим і російським справжнім, що може спричинити за собою негативний розвиток подій", - йдеться в листі.

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 2

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 3

"Гоблін" наскаржився Путіну на невдоволених кримчан (ДОКУМЕНТ) - фото 4

Нагадаємо, що в грудні Аксьонов скаржився на недофінансуванян півострова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада