"Гоблін" мріє, що українці приїдуть на заробітки в кримські готелі

Голова окупаційної "влади" Криму Сергій Аксьонов вважає, що в кримській сфері обслуговування повинні працювати українці
Depo.Влада
17 серпня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час засідання "президії держради" в Криму за участю президента Росії Володимира Путіна, передає depo.ua.

За його словами, робота в туристичній галузі Криму є сезонною, а через низькі зарплати залучити на неї росіян не вдається.

"Рішення (проблеми) бізнес бачить у залученні на роботу іноземних громадян, насамперед - громадян України, серед яких є велика кількість професіоналів, які потребують працевлаштування", - заявив він.

У Криму розглядають пропозиції щодо створення єдиного центру по роботі з мігрантами. За словами Аксьонова, це дозволить удосконалити систему управління міграційними процесами всередині так званого "Кримського федерального округу" і створить стимули для затребуваних в Криму працівників укладати тривалі трудові договори.

Він сподівається, що такий орган посприяє реалізації програми адаптації "українських трудових мігрантів, що переїжджають до Криму разом з сім'ями".

Тому він звернувся до Путіна з проханням спростити для громадян України дозволу на роботу в Криму.

Зокрема, він попросив позбавити українців від необхідності здавати іспит на знання російської мови, історії та основ законодавства Росії, оскільки більшість громадян України, за його словами, вчили російську мову та літературу в школі.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін прибув з робочим візитом до Криму, де проведе кілька днів.

Сьогодні слідом за ним до Криму прибув прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.