"Гоблін" хоче зірвати Всесвітній конгрес кримських татар

ФСБ порушило карну справу проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова, щоб зірвати Всесвітній конгрес кримських татар в Туреччині
Depo.Влада
31 травня 2015 21:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявила організація "Рух опору кримських татар", передає depo.ua із посиланням на "Крим.Реалії".

На думку координаторів організації, надалі правоохоронні органи Росії можуть направити звернення в Інтерпол про оголошення Чубарова в міжнародний розшук і його подальшу екстрадицію.

"Республіка Туреччина, виконуючи свої міжнародні зобов'язання перед Інтерполом, зобов'язана піддати арешту і екстрадувати Рефата Чубарова, що прямо і побічно негативно позначиться на скликанні, проведенні Всесвітнього конгресу кримських татар. У разі відмови офіційної Туреччини виконати вимоги про екстрадицію Чубарова, проведення конгресу не матиме легітимності", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим координатори "Руху опору кримських татар" оголосили протест і зажадали скасування кримінальної справи, порушеної щодо Рефата Чубарова.

Раніше прокурор Криму Наталія Поклонська заявила, що слідчий відділ управління російського ФСБ в Криму порушив кримінальну справу проти  Чубарова.