"Гоблін" Аксьонов підробив документи про освіту та військове звання (ДОКУМЕНТ)

"Глава" Криму Сергій Аксьонов підробив документи про свою освіту і присвоєння військового звання
Depo.Влада
18 вересня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, йдеться у відповіді Міністерства оборони на запит народного депутата України від "Народного фронту" Георгія Логвинского.

"Все таємне стає явним. До мене звернувся журналіст "Крим.Реалії" і повідомив про те, що лже-лідер Криму Аксьонов скоїв кримінальний злочин. Він підробив документи про свою вищу освіту та присвоєння йому військового звання. За наявною інформацією, Аксьонов, якого в пресі називають "гоблін" і приписують йому членство в "сейлемі", був відрахований з Сімферопольського Вищого військово-політичного училища. І військового звання в Аксьонова немає.

Я направив депутатський запит міністру оборони, щоб отримати офіційну відповідь.

Отримав. І інформація підтвердилася. Звичайно, злочинцем громадянина може назвати лише суд. Думаю, колись, коли ми повернемо Крим Україні, так воно і буде. А поки можемо зробити висновок: Аксьонов брехун. Якщо він бреше сему світу, на такому рівні, то без праці злукавить і в усьому іншому", - написав депутат у "Фейсбуці", додавши копію відповіді від Міноборони.

Як ідеться у документі, Аксьонов з 1 серпня 1989 р. був зарахований в Сімферопольське вище військово-політичне будівельне училище. У 1993 р. наказом начальника училища Аксьонов був відрахований. У книзі алфавітного обліку курсантів набору 1989-1993 рр. інформація про присвоєння Аксьонову первинного військового звання - відсутня.

"Гоблін" Аксьонов підробив документи про освіту та військове звання (ДОКУМЕНТ) - фото 1

"Гоблін" Аксьонов підробив документи про освіту та військове звання (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua