"Єврооптимісти" закликали ЄС не давати безвіз Україні

Видання "Українська правда" просить Євросоюзу поки що не давати безвізовий режим українцям
Depo.Влада
15 серпня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в матеріалі "Української правди", підписаному редколегією видання, передає depo.ua.

"Цим текстом редакція звертається до урядів країн ЄС та їхніх посольств: нескасовуйте візи, доки ситуація в Україні не зміниться кардинально. Те саме стосується $3 млрд від МВФ та 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС. Хоча ми не маємо великих сумнівів, що міжнародні донори і без нашого заклику не надаватимуть кошти країні, що протягом тижня здійснила настільки стрімкий розворот у питанні боротьби з корупцією", - зазначили журналісти.

Справа в тому, що редакція видання стверджує, що до фальсифікації реформ – системи електронного декларування – в Україні долучилося керівництво країни.

"Немає сумнівів, що спецоперація Держспецзв’язку із навмисного зриву атестації системи була схвалена на високому рівні. Так само очевидним є вплив "зверху" на главу НАЗК Наталію Корчак, яка цими днями неодноразово змінювала свою лінію.

"Європейська правда" вихідними опублікувала статтю Сергія Сидоренка, в якій названий політичний куратор пані Корчак та глави ДСЗ Леоніда Євдоченка. Обидва посадовці входять до групи впливу секретаря РНБО Александра Турчинова. Після публікації матеріалу до редакції надійшло ще кілька свідчень того, що наш висновок – правильний", - уточнюється в матеріалі.

Журналісти вважають, що президент Петро Порошенко якщо не ініціював, то принаймні підтримав лінію фальсифікації реформ.

На думку редакції, безвізовий режим і мільярди кредиту мають спонукати Порошенка та уряд вдатися до ефективних кроків із запуску сертифікованої системи електронного декларування.

Нагадаємо, 15 серпня в 00 годин 00 хвилин в Україні офіційно запрацювала несертифікована система електронного декларування. У Єврокомісії нагадали, що запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою безвізу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада