«ЄР» тягне в голови законодавчих зборів Севастополя Чалого

Севастопольське регіональне відділення партії «Єдина Росія» запропонувало на посаду голови законодавчих зборів міста керівника Агентства стратегічного розвитку Севастополя Олексія Чалого
Depo.Влада
22 вересня 2014 13:51
ФОТО: depo.ua
«ЄР» тягне в голови законодавчих зборів Севастополя Чалого
«ЄР» тягне в голови законодавчих зборів Севастополя Чалого

Про це пише INTERFAX.RU, передає ДеПо.

«Шляхом таємного голосування делегати конференції вибирали одну з двох кандидатур - Олексія Чалого або Катерину Алтабаєву на посаду голови законодавчих зборів Севастополя. Більшістю голосів був підтриманий керівник Агентства стратегічного розвитку Олексій Чалий », - повідомила прес-служба регіонального відділення партії.

Нагадаємо, за підсумками виборів в законодавчі збори Севастополя 22 з 24 місць отримали кандидати від «Єдиної Росія», 2 мандати - у ЛДПР.

Вибори в законодавчі збори Севастополя пройшли на тлі скандалів в «Єдиній Росії». Наприкінці серпня перший номер списку партії глава Агентства з розвитку Севастополя Олексій Чалий у відеозверненні до севастопольців заявив, що містом керують «чванливі» і «некомпетентні» люди. Т.в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло (другий номер партсписку) сприйняв це на свій рахунок. Конфлікт було залагоджено лише після втручання Кремля.