"Єдність" вважає призупинення виборів до столичних райрад згортанням децентралізації

Учора ввечері за позовом маловідомої до цього часу організації "Наждак" та кількох народних депутатів Окружний адміністративний суд призупинив вибори до районних рад столиці на невизначений термін
Depo.Влада
28 січня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua

Фракція "Єдність" вважає такі дії ігноруванням закону "Про столицю", наступом на місцеве самоврядування і згортанням децентралізації, про яку так багато говорить керівництво країни.

"Ситуація з призупиненням виборів схожа на хитру схему шахрайства. Призначаються вибори до районних рад і у ЗМІ центральною владою декларується шлях до децентралізації, проте демократичний процес та перехід влади до місцевих громад насправді згортається", - зазначив один із співавторів рішення Київради "Про управління районами міста Києва", депутат від фракції "Єдність" у Київраді Олександр Бродський.

"У найкращих традиціях попередньої влади, нашвидкуруч, без інформування громадськості, київський адмінсуд зупинив дію постанови ЦВК про вибори до райрад у столиці, а по-суті визнав, що думка киян нікого не цікавить.

Партія "Єдність" завжди вважала місцеві громади рушійною силою позитивних змін у Києві. "Ми послідовно відстоювали відновлення районних рад у столиці, як найефективніший спосіб для вирішення нагальних потреб мешканців. Сьогодні у мешканців знову хочуть забрати цей інструмент. Ми з цим категорично не погоджуємося і зробимо все можливе, щоб повернути владу киянам", - йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, за рішенням Київради, вибори до районних рад столиці були призначені на 27 березня цього року. Виборча кампанія мала стартувати 6 лютого.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада