"Доторканний" Клюєв намагався вилетіти з України

Народного депутата Сергія Клюєва в аеропорту "Бориспіль" затримала прикордонна служба коли він намагався вилетіти у Відень
Depo.Влада
3 червня 2015 19:46
ФОТО: depo.ua

Нардеп заявив, що заборона є незаконною і позбавляє його права на захист і можливості донести власну позицію офіційним органам ЄС, передає depo.ua з посиланням на РБК Україна.

"Вся країна була свідком прийняття політично мотивованого, але абсолютно незаконного та необґрунтованого рішення Верховної Ради про дачу згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності. Відразу після цього, без будь-яких правових підстав, влада обмежує мені свободу переміщення", - заявив Клюєв.

Клюєв зазначив, що 5 червня в Брюсселі буде розглядатися питання про продовження введених проти нього санкцій Євросоюзу.

"Природно, мені необхідно було зустрітися з моїми представниками в ЄС, з адвокатами і дати офіційні пояснення чиновникам в ЄС для захисту своїх прав. Моя поїздка туди, а також ділові зустрічі, як і дата розгляду цього питання в органах ЄС, була запланована задовго до розгляду питання Верховною Радою", - підкреслив він.

Клюєв зазначив, що буде і надалі з'являтися за всім викликам Генеральної прокуратури або інших органів України.

"Не переховувався і не буду цього робити. Також, я хоч цього і не зобов'язаний був робити, я повідомив органи слідства, про необхідність виїзду за кордон. Я як ніхто інший зацікавлений у відкритому і публічному процесі, в якому, я впевнений, доведу свою невинність", - стверджує політик.

Нагадаємо, у середу, 3 червня, 287 народних депутатів проголосували за дозвіл про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Сергія Клюєва.