"Допоможіть знайти "Вітальку": В ГПУ покепкували з розповіді Сакварелідзе на допиті

Прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко іронічно прокоментував історію про "хабарника Віталія", який намагався підкупити заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе
Depo.Влада
29 лютого 2016 22:29
ФОТО: depo.ua

Про це Куценко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Увага! Допоможіть знайти "Віталія"! Звертаємось до всіх громадян з проханням допомогти розшукати "Віталія" у спортивному костюмі, який відповідно до протоколу допиту нашого колеги Сакваралідзе Д. (копія додається) начебто намагався підкупити останнього та дати йому хабар і взяти на утримання у розмірі біля $10 млн на місяць, під час того, як Давід прогулювався стежками ботанічного саду, висадженого зокрема за участі Выктора Шокіна (перше робоче місце). На жаль, Давід на допиті не назвав прізвище Віталія, хоча повідомив і в парламенті, і у Савіка Шустера про те, що прізвище названо… На жаль, ні. Між тим, наші друзі із добрим почуттям гумору, за описом "Віталія", зазначеного в протоколі допиту, спробували відтворити його образ (зазначено нижче). Начебто схожий", - написав Куценко, додавши до посту фото героя українського комедійного серіалу "Віталька".

"Допоможіть знайти "Вітальку": В ГПУ покепкували з розповіді Сакварелідзе на допиті - фото 1

"Звичайно у пості є доля іронії, але ж, популізм та брехня не мають панувати в правоохоронних органах. Тому, закликаю свого колегу Давіда утриматись у подальшому від подібних гучних заяв та будувати роботу лише на правді та конструктиві. Цього від нас чекає Україна", - додав прокурор ГПУ. 

Увага! Допоможіть знайти "Віталія"! Звертаємось до всіх громадян з проханням допомогти розшукати «Віталія» у спортивно...

Опубліковано Vladislav Kutsenko 29 лютого 2016 р.

Нагадаємо, як повідомили раніше у ГПУ, заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе на допиті в Генпрокуратурі розповів про "невідомого Вітальку" у спортивному костюмі, який намагався підкупити його просто у ботанічному саду. 

Читайте також: В ГПУ показали витяг з допиту Сакварелідзе про хабарника "Віталіка з ботсаду" (ДОКУМЕНТ)