"Донька Ківалова" кинула чоловіка, щоб повернути арештоване майно

У зв’язку з розлученням суд зняв арешт з нерухомості колишнього прокурора Подільського району Києва Сергія Нечипоренка.
Depo.Влада
5 квітня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua

Про це пише "Первая инстанция" з посиланням на рішення Солом'янського суду Києва від 23 березня 2016 року, передаєdepo.ua.

Клопотання про зняття арешту подала екс-дружина Нечипоренка – Ірина Орєхова, оскільки арештоване майно є її власністю, уточнюють "Наші гроші".

Йдеться про 1/2 нежилих приміщень, 1/2 домоволодіння і 1/2 квартири.

Адвокат повідомив, що майно заарештовано у лютому 2016 р., але ще в грудні 2015 р. суд визнав шлюб Нечипоренків розірваним. Тому згадана нерухомість уже не є спільним майно подружжя.

Слідчий прокуратури Київської області, за клопотанням якого було накладено арешт, в суд не з’явився і доводи Орєхової не спростував.

У листопаді 2015 року прокурора Сергія Нечипоренка затримали за $150 тис. хабара за закриття кримінального провадження щодо розтрати 90 млн грн., виділених на рефінансування "Укргазбанку".

Антон Геращенко стверджував, що Сергій Нечипоренко є родичем народного депутата Сергія Ківалова. Колишню дружину Нечипоренка – Ірину Оєхову – називали позашлюбною донькою Ківлова, хоча сам Ківалов це заперечує.
Ірина Орєхова є співзасновницею Міжнародного гуманітарного університету. Ківалов відомий як почесний президент цього університету.

На Міжнародний гуманітарний університет було оформлено розкішний будинок на морському узбережжі в Одесі – так званий "будинок Гаррі Поттера", де активісти знайшли портрети Сергія Ківалова. Сам же Ківалов відношення до будинку заперечив.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада