"Діамантовий" прокурор Корнієць скаржиться, що не має грошей на заставу

Лікарі заборонили екс-заступнику прокурора Київської області Олександру Корнийцю залишати лікарню
Depo.Влада
17 листопада 2015 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

За словами Корнійця лікарі повідомили, що він не може за станом здоров'я залишати межі медичного закладу.

Екс-заступник прокурора, як і раніше, заперечує свою провину.

"Нема за що вносити цю заставу. Я не скоював злочину, тому мені нема звідки взяти ці гроші. Жодних тисяч доларів у мене не знаходили, це була штучно створена ілюзія, ці гроші знайшли в інших людей, Гібеленка та іншого підозрюваного, у мене знайшли протокол обшуку, вилучили всього 5 тис. євро і 1 тис. долл.", - стверджує він.

Прокурор Віталій Опанасенко так прокоментував заяву Корнійця:

"Що стосується політичного замовлення, я не вважаю недоцільним давати коментар, а з приводу невнесення застави, якщо немає коштів, то в такому випадку особа має прибути до розгляду клопотання для зміни запобіжного заходу із застави на будь-який інший у зв'язку з несплатою застави. У нас Корнієць не ходить на засідання. На думку слідства, він ухиляється від явки до слідчого судді для розгляду наших клопотань".

Екс-зампрокурора у відповідь на це заявив, що не отримував повістки і від зустрічі зі слідством не ухилявся.

"Що стосується злісного ухиляння, то це маніпуляція. Жодного належного повідомлення про виклик я не отримував, а воно передбачає вручення повістки за три доби", - заявив Корнієць.

Нагадаємо, що раніше суд відклав розгляд апеляції "діамантового прокурора".

5 липня під час спецоперації СБУ та ГПУ були затримані заступник прокурора Київської області Корнієць та перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін.

Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (стаття передбачає безальтернативне позбавлення волі терміном від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальною конфіскацією та конфіскацією майна).

Під час обшуків у них виявлено понад $500 тисяч готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю.

У помешканні Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.