"Чорна каса ПР": Трепак поскаржився, що за ним стежать

Колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак заявив, що невідомі структури ведуть за ним зовнішнє спостереження
Depo.Влада
3 червня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі "112 Україна", передає depo.ua.

"Погроз не було ніяких, але одну тенденцію я вже побачив. У вівторок я помітив, що за мною ведеться так зване зовнішнє спостереження, я зрозумів, що активно працює так звана "наружка" і працює не з метою моєї охорони, бо я її не просив. На мою думку це не є підрозділи НАБУ, а інших структур", - зазначив Трепак.

Також він розповів, що наступної середи буде давати свідчення в Національному антикорупційному бюро.

"В середу я буду допитаний детективами НАБУ, як свідок, стосовно документів, які передали цьому органу 27 травня. Я не можу розказувати про звіт допиту, але був попереджений про кримінальну відповідальність за злочин даного досудового слідства. Які документи передавав народний депутат (Сергій Лещенко, – ред.), мені невідомо, я їх не бачив", - сказав він.

При цьому він уточнив, що не знайомий з Лещенком, який оприлюднив частину т.зв. "чорної бухгалтерії" ПР.

"Я особисто не знайомий з Сергієм Лещенком, ми зустрічались і мені важко коментувати, чому він, чому я. Не можу нічого з цього приводу сказати", - сказав Трепак.

Нагадаємо, що 28 тревня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

31 травня Лещенко виклав у публічний доступ документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро. Його викликали в НАБУ на допит 3 червня. 

2 червня НАБУ допитало в цій справі депутата Верховної Ради 6-го скликання Тараса Чорновола.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада