"Чорна каса" ПР: Дружина Ющенка звинуватила Москаля у наклепі

Катерина Ющенко назвала наклепом слова голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про прочетність президента Віктора Ющенка до "чорної каси" Партії регіонів
Depo.Влада
31 травня 2016 19:37
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Читаю чергову нісенітницю від пана Москаля. Мабуть, для цього пана це є такий собі вид спорту: новий наклеп у бік родини Ющенків має бути яскравішим за попередній", - пише дружина Ющенка.

За її словами, вона раніше зазнавала утисків у своєму медичному проекті і звинувачує у цьому саме Москаля.

"Раніше, коли Москаль був народним депутатом, він разом із головним комуністом Симоненком був одним з найбільших гонителів проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини, що його ініціював наш фонд "Україна 3000". У 2009-2011 роках, у період активної фази реалізації цього проекту, саме з його подачі ми зазнали численних перевірок з боку прокуратури, СБУ, КРУ, Податкової адміністрації. Звичайно, ці перевірки нічого не виявили, але суттєво загальмували реалізацію проекту. Тож значною мірою нестворенням Центру ми "завдячуємо" пану Москалю", - заявила Катерина.

Як відомо, сьогодні Москаль заявив, що Ющенко нібито "продав" владу в країні регіоналам за мільярд доларів.

Нагадаємо, що в ЗМІ були оприлюднені документи "Чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро.

Зокрема, у цих документах фігурувала "Наша Україна".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада