"Че там у хохлов": Гендиректор "Первого канала" визнав, що в третині новин розповідають про Україну

Обсяг новин на російському "Первом канале" збільшився приблизно на 30% у зв'язку з ситуацією в Україні
Depo.Влада
18 травня 2015 08:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив генеральний директор телеканалу Костянтин Ернст, передає depo.ua з посиланням на його інтерв'ю агентству ТАСС.

"Новинний обсяг збільшився відсотків на тридцять, щодо суспільно-політичного мовлення - більше, рази в два. Телебачення відповідає на запити: якщо якась тема стає головною, ми повинні говорити про неї", - сказав він.

За його словами, той факт, що телеканал став більше приділяти уваги українським подіям - "це абсолютно ініціатива каналу".

"Люди бояться невідомості, хочуть зрозуміти, що відбувається в світі і в найближчих сусідів. Програма "Час покаже", що виходить у денному ефірі, в якій часто зачіпається українська тема, має рекордні рейтинги для свого тайм-слоту. У нервовій ситуації треба промовляти складні питання , пояснювати їх, знімаючи фантомні страхи", - вважає він.

Крім того, Ернст засмучений і здивований забороною йому в'їздити до України.

Нагадаємо, що в квітні в Інтернеті з'явилося безліч демотиваторів та фотожаб на тему "Че там у хохлов" - користувачі Мережі висміюють намагання росіян знати події в Україні і не помічати своїх проблем.