"Бульдозер" Саакашвілі в Україні йде напролом, – Financial Times

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі стає значущим гравцем на політичній арені України
Depo.Влада
18 грудня 2015 10:22
ФОТО: depo.ua

Політик намагається спровокувати своїх суперників, звинувачуючи їх у корупції і вступаючи в конфлікти, пише Financial Times, передає depo.ua.

Видання також вважає, що "бульдозер" Саакашвілі не рахується з місцевими авторитетами і йде напролом.

Попри це, багато виборців вважають, що він, можливо, є єдиним політичним діячем, який за допомогою своєї напористості зможе почати боротьбу з місцевими олігархами.

"Він діє швидко, рішуче, цілеспрямовано, і багатьом в уряді це не подобається", - сказав громадський активіст Андрій Черніков.

Інші ж виборці дотримуються думки, що саме запальність Саакашвілі перешкодить йому домогтися будь-якого серйозного посту в керівництві України.

Видання наводить результати опитування, згідно з яким рейтинг схвалення дій Саакашвілі становить 40%, тоді як цей рейтинг президента України Петра Порошенка - 20%.

Низка чиновників України вважають, що губернатор може стати прем'єр-міністром, проте вони побоюються, що перехід Саакашвілі до Києва може викликати жорстку реакцію з боку російського президента Володимира Путіна, який учора назвав призначення колишнього президента Грузії на пост губернатора Одеської області "плювком в обличчя українському народу".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада