"Брюссель сльозам не вірить": Раді дали 2 тижні на нову коаліцію і уряд, – Луценко

В українських парламентарів є два тижні для формування нової коаліції, нового технократичного уряду та голосування за поправку в законі про електронне декларування
Depo.Влада
2 березня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав глава фракції "Блок Петра Порошенко" Юрій Луценко, передає depo.ua.

Так, за його словами, закриті зустрічі з керівництвом Європарламенту та Єврокомісії були дуже відвертими.

"Корупція і олігархія в Україні не подолана. Неможливо домовлятися про стратегію з країною, де уряд втратив підтримку парламентської більшості", - написав Луценко.

Він також зазначив, що в законі про електронне декларування треба скасувати звуження осіб, що підпадають під контроль, також необхідно доформувати Нацагентство з питань протидії корупції.

"Висновок: ми маємо 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного уряду, голосування за поправку в законі. Наступні 2-3 місяці уряд має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найкрупніших державних монополій, покінчити зі смотрящими на митниці та (зробити) інші видимі антикорупційні кроки. Інакше - фіаско. Брюссель сльозам не вірить", - написав Луценко.

Нагадаємо, 16 лютого  Верховна Рада України не змогла відправити уряд у відставку. Через це 17  і 18 лютого фракції "Батьківщина" і "Самопоміч" вийшли із коаліції. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада