"Батьківщина" звинувачує БПП та "Народний фронт" у підкупі позафракційників

БПП та "Народний фронт" намагаються за гроші переманити до своїх лав депутатів, які раніше входили до складу інших фракцій
Depo.Влада
30 березня 2016 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько заявив під час пленарного засідання, передає depo.ua.

"До нас знову можуть повернутися ті часи, коли ми говорили про "тушки" та "тушкизацію". Зараз намагаються перекуповувати народних депутатів, які входили до складу інших фракцій, були обрані за списками інших фракцій, щоб вони входили до тих фракцій, які планують створити коаліцію", - сказав Крулько.

У свою чергу, депутат від "Народного фронту" Вадим Підберезняк попросив Крулька надати докази його слів про підкуп.

"У мене прохання до попереднього промовця. Якщо у нього є факти, які підтверджують, що перекуповують депутатів, я прошу його звернутися до НАБУ і оприлюднити ці факти", - заявив Підберезняк.

Зазначимо, що у кулуарах Ради сьогодні активно обговорюють те, що буде використано можливість і лави фракцій НФ і "Блок Петра Порошенка" можуть поповнити позафракційні депутати, що дозволить створити коаліцію з двох фракцій.

Нагадаємо, раніше нардеп від БПП Олексій Гончаренко підтвердив, що БПП і "Народний фронт"  намагаються створити коаліцію на двох. З цією метою ведуться переговори з позафракційними депутатами щодо їхнього повернення до складу фракцій.

Згодом про вступ до фракції БПП повідомила Ірина Суслова.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада