«Батьківщина» затвердила проведення референдуму щодо вступу України в НАТО

Збори, організовані сьогодні ВО «Батьківщина» стосовно проведення референдуму щодо вступу України в НАТО, підтримали дану ініціативу
Depo.Влада
5 вересня 2014 16:08
ФОТО: depo.ua
«Батьківщина» затвердила проведення референдуму щодо вступу України в НАТО
«Батьківщина» затвердила проведення референдуму щодо вступу України в НАТО

Як передає кореспондент ДеПо, лічильна комісія нарахувала 2629 голосів на підтримку цієї ініціативи.

Варто відзначити, що за оцінками кореспондента ДеПо, на зборах були присутні менше тисячі делегатів.

У той же час, як повідомили нашому виданню організатори зборів, незважаючи на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який заборонив представнику ЦВК бути присутнім на зборах, на заході була присутня Юлія Швець, яка є дочкою народного депутата від ВО «Батьківщина» Віктора Швеця.

Таким чином, на референдум планується винести питання: «Чи підтримуєте Ви приєднання України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) як до системи колективної безпеки?».

На зборах також було затверджено персональний склад ініціативної групи у кількості 726 осіб, якому доручено зібрати підписи за проведення референдуму.

Уповноваженим представником обрали Сергія Власенка.

Як повідомляв ДеПо, сьогодні паралельно зі зборами громадян з приводу всеукраїнського референдуму щодо вступу України в НАТО, мав відбутися з'їзд ВО «Батьківщина», на якому планувалося затвердити виборчий список. Однак з'їзд було перенесено на наступний тиждень.