"Батьківщина" і "Самопоміч" називають останнім інструментом вихід з коаліції

Парламентські фракції "Батьківщина" і "Самопоміч" не планують виходити з коаліції
Depo.Влада
8 лютого 2016 16:39
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах Верховної Ради перед засіданням Ради коаліції заявили керівники цих фракцій Сергій Соболєв та Олег Березюк, передає depo.ua.

"Ми з коаліції вийдемо останніми, корупціонери, швидше, вийдуть першими", - сказав Соболєв.

При цьому, нардеп повідомив, що "Батьківщина" не пропонує ніяких кандидатур на посаду прем'єра.

"Ми нікого не пропонуємо ні на посаду прем'єра, ні на міністрів до цього прем'єра. Хіба що уряд створюватиметься спочатку, як минулого року. Якщо будуть кардинальні зміни, тоді будемо сідати обговорювати", - додав нардеп.

У свою чергу, лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк також запевнив журналістів, що його фракція також не збирається йти з парламентської більшості, але водночас розкритикував дії прем'єр-міністра.

"Всі ці заяви, які є з боку керівника уряду є просто смішними, а що ж він робив цілий рік?!", - сказав він.

"Треба визначити, що коаліція, яка зараз існує, має мужність призначити нового прем'єра і нових міністрів. Якщо Народний фронт разом з прем'єром цього не побачать, нічого не буде. На сьогоднішній день це питання номер один. Але вихід з коаліції – останній інструмент, який можна застосувати", – зазначив Березюк.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його політсила виходить з переговорного процесу з коаліційними політичними силами у Верховній Раді "у зв'язку з їх відмовою сформувати нову коаліцію і уряд".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада