"Батьківщина": Публікація стенограми РНБО по Криму - спроба "бити по Тимошенко"

У "Батьківщині" назвали публікацію стенограми РНБО щодо Криму спробою "знову бити" по Юлії Тимошенко через вихід з коаліції
Depo.Влада
22 лютого 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп від "Батьківщини" Іван Крулько заявив під час засідання комітету Ради з питань оборони, повідомляє depo.ua.

"Я б хотів сказати, що у мене складається враження, що є намагання перекласти щось з хворої голови на здорову. Наприклад, називалося прізвище Тимошенко, яка навіть на той чай навть не була членом РНБО і вона не могла жодним чином впливати на рішення, що на Раді безпеки приймалися", - заявив Крулько.

Також він додав, що це все маніпуляція, "яка робиться з однією причиною, у зв'язку з тим, що "Батьківщина" вийшла з коаліції, звинувативши уряд у корупції. Саме тому робляться нападки для того, щоб знову бити по лідеру партії "Батьківщина".

Нагадаємо, сьогодні на засіданні комітету Верховної Ради з нацбезпеки було оприлюднено стенограму засідання РНБО, з якої виходить, що Юлія Тимошенко на початку російської агресії проти України закликала не вводити воєнний стан і не вдаватися до активних військових дій на захист Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада