"Азов" презентував свою партію

Громадська організація "Цивільний корпус Азов" сьогодні презентувала власну політичну партію "Національний корпус"
Depo.Влада
14 жовтня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на "Тиждень", презентація відбулася в Києві, у Будинку Архітектора.

Партія "Нацкорпус" створена шляхом перейменування партій "Громадянський рух "Чесні справи" і "Патріот України".

Головою партії терміном на 4 роки був обраний позафракційний нардеп Андрій Білецький, першим заступником голови - Назарія Кравченка, заступником - Миколу Кравченка. 

На з’їзді була також оголошена програма партії. Так, у статуті зазначається, що гарантія національної безпеки є основною функцією держави, український воїн – єдиний реальний гарант суверенітету та територіальної цілісності України, національний інформаційний простір має бути дієво захищений: 100-відстоткове інтернет-покриття території країни, створення національних (зокрема, державних) операторів мобільного зв’язку, відокремлення України від російської мережі передачі даних, введення нової процедури ліцензування та перегляду існуючих ліцензій ЗМІ з урахуванням безпеки та захисту національних інтересів.

Також нова партія декларує визнання Росії державою-агресором на всіх рівнях глобальної політики та світової дипломатії, наполягає на односторонній денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією від 1997 року.

Крім того, "Національний корпус" наполягає на тому, щоб Україна стала основою Балто-Чорноморського Союзу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Азов, партія