«Айдар» пікетує Міноборони. Чиновники говорять про посилення батальйону

Бійці батальйону «Айдар» з ранку пікетують Міністерство оборони України, впевнені, що їхній батальйон планують розформувати
Depo.Влада
30 січня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
«Айдар» пікетує Міноборони. Чиновники говорять про посилення батальйону
«Айдар» пікетує Міноборони. Чиновники говорять про посилення батальйону

Про це повідомляє depo.ua.

Причиною пікету стало те, що Міністерство змінило ідентифікаційні дані батальйону через те, що два місяці тому загубили печатку формування. Побоюючись зловживань з втраченою печаткою, документація по батальйону була змінена - так пояснюють ситуацію в Міноборони.

«Зміни в «Айдарі» не будуть стосуватися особового складу. Тільки перереєстрація номерів в/ч і заміна друку для запобігання зловживань», - заявили в Міноборони.

Також чиновники заявили, що батальйон буде додатково посилений і оснащений усім необхідним.

Проте в «Айдарі» впевнені, що їх намагаються розформувати. Пікет Міноборони почався близько 10 ранку, до відомства прийшли близько 500 бійців і небайдужих. Після того, як до пікетників вийшов представник міністерства, ситуація тільки погіршилася і бійці перекрили Повітрофлотський проспект.

Пізніше до мітингувальників вийшов заступник міністра оборони України Петро Мехед.

Він сказав, що тільки був змінений номер печатки, однак сам батальйон функціонує. З другої спроби Петро Мехед увійшов всередину, на територію міністерства.

Нагадаємо, 29 січня українські та російські ЗМІ поширили інформацію про розформування даного батальйону, посилаючись на слова прес-секретаря «Айдару» Юлії Евдокимової.

Проте пізніше на офіційній сторінці прес-служби «Айдару» в Facebook з'явилася заява, що повідомлення про розформування батальйону є провокацією, а Євдокимова не є прес-секретарем батальйону «Айдар» і не має право робити заяви.

Фото: Кирило Чуботін/depo.ua