"Автомайдан" готується до акції "МВС без Авакова"

Громадська організація "Автомайдан" вимагає відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакакова
Depo.Влада
14 листопада 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в офіційній заяві організації, оприлюдненій на її сторінці в Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Подальше перебування Авакова на своїй посаді є небезпечним для країни і без подальшого очищення і остаточного реформування Нацполіція імені Авакова перетвориться на монстра часів Януковича!", – говориться в заяві.

Організатори акції вважають, що з відставкою глави Нацполіції Хатії Деканаідзе, "померла остання надія на продовження реформ Нацполіції".

Представники "Автомайдану" вважають, що "Аваков не лише провалив реформу поліції, а й все зробив для того, аби її заблокувати і зберегти стару корумповану систему". Автомайданівці також закидають міністру внутрішніх справ те, що він призначає на ключові посади некомпетентних людей і навіть "сепаратистів".

"Автомайдан закликає парламентську коаліцію негайно розпочати консультації щодо кандидатури нового міністра внутрішніх справ і обрати на цю посаду не політика, не олігарха, не "досвідченого" силовика, а зовнішнього професіонала, який зможе завершити розпочату Хатією Деканоідзе реформу! В іншому випадку, Автомайдан проведе всеукраїнський збір у Києві і оголосить будівлю міністерства на вул. Богомольця територією без Авакова!", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, сьогодні голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе офіційно повідомила про свою відставку. Вона також розповіла про корупцію, яку не вдалося викорінити з поліції.

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада