Звільнений Абромавичусом директор "захоплює" харківський завод, - ЗМІ

Набирає обертів скандал навколо харківського заводу "Електроважмаш", пов'язаний з небажанням колишнього директора Володимира Глушакова, йти з посади
Depo.Гроші
9 лютого 2016 19:41
ФОТО: depo.ua

Як пишуть у статті "Економічні вісті", звільнений двічі міністром економрозвитку Айварасом Абромавичусом, використовуючи незаконні силові методи, Глушаков продовжує займати крісло керівника, всупереч призначеним на цю посаду у статусі в.о. директора Дмитра Костюка, передає depo.ua з посиланням на Коментарі

У статті наводиться цитата міністра Абромавічуса щодо Глушакова: "Не знаю, навіщо ці товариші тримаються за свої крісла. Четвертий раз вже керівник "Електроважмашу" повертається на підприємство шляхом внесення в реєстр свого імені, це чисто рейдерська схема середини 90-х", - підкреслив міністр і додав: "Не знаю, що він там забув. Може, спортивний костюм і в спортзал не може сходити, або якісь грамоти, які "папереднікі" там понадавали йому, або золотий батон, або золоту ручку, але це, звичайно, показує безпорадність влади, і це недобре".

"Міністерство економічного розвитку і торгівлі ще 27 серпня минулого року звільнило його з посади. Тимчасово виконуючим обов'язки директора був призначений перший заступник директора Дмитро Костюк, який і є з цього моменту законним керівником", - повідомляють журналісти.

У статті підкреслюється, що далі події розвивалися за рейдерськими сценарієм. Спочатку Глушаков "відіграв" ситуацію в свою користь завдяки рішенню Печерського суду в Києві, згідно з постановою якого на початку листопада МЕРТ змушене було поновити його на роботі, але в цей же день, 5 листопада, Міністерство знову звільнило Глушакова з інших підстав.

"Мова йде про порушення в ході валютних розрахунків, які були зафіксовані відповідним актом перевірки харківських податківців (№2 / 28-09-22-02-04 / 00213 / від 15.06.2015), і за яким "Електроважмаш" змушений був сплатити більше ніж 2,5 мільйона гривень штрафу", - повідомляють журналісти.

"Тим не менше, він повернувся на завод, використовуючи силове захоплення підприємства і підробку службових документів. Ситуація дійсно вимагає негайного втручання СБУ, Генпрокуратури, уряду", - йдеться в статті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.