У Кабміні обіцяють, що за тиждень Україна буде готова до зими

До 1 жовтня комунальні підприємства України будуть на 100% готові до опалювального сезону
Depo.Гроші
28 вересня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю одному з видань заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Мінрегіону.

"Моя зона відповідальності – забезпечити до опалювального сезону житлово-комунальне господарство країни. Запевняю, що до 1 жовтня комунальні підприємства будуть на 100% готові до опалювального сезону", - зазначив він.

При цьому Зубко зауважив, що дуже важливою залишається підготовка до зими територій Донбасу, яка підконтрольна українському уряду. "Нещодавно проводив нараду у Краматорську, де були присутні міські голови майже усіх міст Донецької області, зокрема й Авдіївки. Люди готуються,  розуміють, як підготувати житловий комплекс, як підготувати соціальні об’єкти. Там проблем не виникає", - підкреслив він.

За словами Зубка, цього року через Державний фонд регіонального розвитку на Сході України тільки у мостовій інфраструктурі профінансовано відновлення 10 об’єктів (14 по Україні). "10% з 4 млрд гривень, які виділені місцевим бюджетам для підготовки до опалювального сезону, отримала Донецька область. Реалізується програма відновлення житла для переселенців. По цих областях у нас є проекти на 5 млрд гривень, які готувалися місцевим самоврядуванням, військово-цивільними адміністраціями", - додав він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.