Знайшлися "зниклі" в Україні індійські літаки Ан-32

П'ять транспортних літаків індійських військово-повітряних сил, у зникненні яких в період ремонту партії літаків українську сторону звинуватило міністерство оборони Індії , як і раніше знаходяться на модернізації в столичному авіаремонтному заводі 410 ГА
Depo.Гроші
30 березня 2015 14:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава держпідприємства "Антонов" Дмитро Ківа, передає depo.ua з посиланням на "ЛІГАБізнесІнформ".

За словами президента - генерального конструктора, ті 5 літаків, про які йде мова, не "загубилися" і наразі знаходяться на Київському авіаремонтному заводі 410 ЦА, а не в ангарах "Антонова".

Як повідомляв depo.ua, у Військово-повітряних силах Індії заявили про зникнення в Україні п'яти транспортних літаків Ан-32 з партії повітряних суден, спрямованих на ремонт до концерну "Антонов". На підприємство надійшло 40 літаків, а замовнику повернули лише 35.

Нагадаємо, в 2009 році Індія уклала контракт на 400 млн дол. з концерном "Укрспецекспорт" на модернізацію 104 літаків Ан-32. За умовами договору, 40 літаків прямували для ремонту і модернізації на державний авіабудівний концерн "Антонов", ще 64 повинні були відновлюватися на місці, в індійському місті Кашпур українськими фахівцями. Проект був розрахований до 2017 року.