ЗМІ: Росія не планує продовжувати договір про постачання електроенергії Україні

Росія вирішила не продовжувати договір про постачання електроенергії в Україну після відмови від закупівель української електроенергії для Криму
Depo.Гроші
12 січня 2016 05:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Комерсант".

"Росія припинить комерційні поставки електроенергії в Україну і контракт, термін якого сплив у минулому році, не буде продовжений", - повідомляє видання.

"РФ не веде переговори на поставку електроенергії з Росії в Україну. Продовжувати його не будемо, оскільки спочатку він був пов'язаний з договором на постачання електроенергії з України в Крим", - підтвердили цю інформацію газеті в російському Міненерго.

Видання нагадує, що в 2014 році Україна закуповувала електроенергію з енергосистеми Росії за контрактом між "Інтер РАО" і "Укрінтеренерго", який діяв до кінця 2015 року. Одночасно з ним був укладений договір і про постачання електроенергії з України в Крим. Формально він не пов'язаний з експортним контрактом між Росією і Україною.

Режим надзвичайної ситуації уведений в Криму через припинення електропостачання з боку України 22 листопада 2015. На окупованому півострові застосовують графіки віялових відключень світла. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.