Ротшильди програли суд у справі липецької фабрики "Рошен", - ЗМІ

Суд відмовив компанії Roshen у скасуванні трьох штрафів в 5 тис. рублів за кожен з трьох виявлених випадків порушень
Depo.Гроші
17 серпня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua

Арбітражний суд Липецької області Росії визнав законними штрафи в розмірі 15 тис. рублів, які були накладені на Липецьку фабрику Roshen, яка була передана в управління інвестиційної компанії "Ротшильд" за порушення митного законодавства, пише depo.ua з посиланням на РИА Новости.

Як зазначається в рішенні суду, "дочка" Roshen розмістила на своїх складах для митного оформлення продукцію "диск-стрибунець з логотипом "Рошен", "канцелярське приладдя: олівці кольорові тригранної дерев'яній оболонці з грифелем", "гра настільна "Боксери" з логотипом "Рошен", яка прибула з Гонконгу.

Також, згідно з рішенням суду, липецький Roshen має статус уповноваженого економічного оператора, який передбачає спрощену процедуру митного оформлення вантажів. Але ця процедура, як вказав суд, не поширюється на товари, що надійшли з офшорних зон, так як вони повинні надходити на акредитовані склади тимчасового зберігання в загальному порядку.

"Спеціальний адміністративний район Гонконг (Сянган) Китайської Народної Республіки входить в перелік держав і територій, що надають пільговий режим оподаткування та (або) не передбачають розкриття та надання інформації при проведенні фінансових операцій (офшорні зони)". - йдеться в документі.

На цій підставі суд першої інстанції визнав законним залучення компанії до адміністративної відповідальності. Згідно з російським законодавством, за таке правопорушення передбачається штраф для юридичних осіб у розмірі від 5 тисяч до 20 тисяч рублів.

Рішення суду вступить в силу через 10 днів, якщо не буде оскаржено в апеляції.

Нагадаємо, що на початку квітня Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом розкрадання 180 млн рублів з державного бюджету РФ кондитерською корпорацією Roshen в Липецьку.

10 серпня Арбітражний суд Московського округу повернув без розгляду липецькій кондитерській фабриці касаційну скаргу на акти судів двох інстанцій.

Читайте також: Прозріння британського архітектора і жлобство Ротшильдів.

Більше новин економіки читайте в розділі Гроші.depo.ua