ЗМІ: Найбільший виробник легкових авто у Росії скоротить 15 тис. працівників

АвтоВАЗ сформулював плани по скороченню приблизно 15 тис. чоловік (з 49 тис. у нинішньому штатному розписі) в найближчі кілька місяців
Depo.Гроші
18 вересня 2015 23:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посилання на РБК.

Як вказує тольяттинське новинне видання tltgorod.ru з посиланням на свої джерела на "Автовазі", скорочення 15 тис. чоловік планується обговорити на зустрічі президента компанії Бу Андерссона з віце-прем'єром Ольгою Голодець, а також віце-президента "Автовазу" по персоналу і соціальній політиці Тимура Бутова з міністром праці Максимом Топилиным. Якщо цифри будуть узгоджені, то скорочення може бути одним з найбільших в історії підприємства.

Видання стверджує, що повідомлення працівникам планується почати видавати вже в жовтні, а фактичні звільнення почнуться з нового року.

Скорочення можуть торкнутися і дочірніх компаній автоконцерну. За словами одного з джерел, є плани по скороченню чисельності персоналу Волзького машинобудівного заводу з 2 тис. до 400, а також іжевської майданчики з 5 тис. до 3 тис. осіб, стверджує видання.

За словами джерела на підприємстві, керівництво заводу дійсно обговорює закриття одного з трьох конвеєрів, який випускає Priora. Це дозволить вивільнити як раз близько 15 тис. чоловік. За його словами, поки рішення не прийнято, але по цехах розіслано накази про скорочення працівників за угодою сторін.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.