ЗМІ: Фірташ кинув око на мережу WOG

Олігарх Дмитро Фірташ веде переговори про купівлю контрольної частки в групі WOG, яка володіє однією з найбільших мереж АЗС
Depo.Гроші
30 грудня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua

Інформацію про переговори виданню ЛІГА.net підтвердив один з менеджерів WOG на умовах анонімності, а також власник великої української компанії-нафтотрейдера, передає depo.ua.

Основними власниками групи WOG до останнього часу були Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Петро Демінський і Сергій Лагур, яким належало по 25% у групі Континіум. У серпні цього року засновник і ідеолог WOG Ігор Єремєєв пішов з життя в результаті нещасного випадку.

"Це було тільки одним з факторів, який спричинив за собою переговори з продажу, - розповів менеджер WOG. - У Фірташа ще з 2010 року було право першочергового викупу частки в компанії, яке він має намір реалізувати".

Власник великої української компанії-нафтотрейдера повідомив, що у WOG вже фактично змінився основний власник. "Юридично угода, напевно, ще не закрита, - говорить він. - Але це питання часу".

Купівля стосується тільки сегменту торгівлі нафтопродуктами групи Континіум, розповідають співрозмовники. Інформацію про те, чия частка може перейти до Фірташа, вони не розкривають.

У прес-службі Group DF повідомили, що "не коментують чутки, наміри і гіпотетичні угоди".

У прес-службі компанії ВОГ Рітейл, відповіли що компанія не веде переговорів про продаж.

"Наша компанія не планує продавати бізнес ні частково, ні повністю. Зокрема, "ВОГ Рітейл" не веде жодних переговорів щодо продажу частини бізнесу в розмірі 50% структурам, пов'язаним з Дмитром Фірташем".

Автор зазначає, що структура групи WOG заплутана і цілком можливо, що "ВОГ Рітейл" нічого не продає, а угода йде через інші компанії групи.

Станом на 2012 рік до групи WOG входило близько 80 компаній. Після реструктуризації бізнесу їх кількість скоротилася у вісім разів.

Крім ВОГ Рітейл продажем пального з АЗС займається компанія Золотий Екватор, за оптовий сегмент продажів відповідають ВОГ Трейдинг та ВОГ Аеро Джет. "Сума можливої угоди невідома. Очевидно, що вона залежить від боргів групи", - йдеться в статті.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші