ЗМІ: До переговорів про реструктуризацію українського боргу приєднався МВФ

Переговори української урядової делегації з кредиторами щодо реструктуризації державного боргу тривають у Вашингтоні, у тому числі за участі представників Міжнародного валютного фонду
Depo.Гроші
16 липня 2015 07:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні відбулося кілька зустрічей, як у двосторонньому форматі (українська сторона і кредитори), так і за участі МВФ", - зазначило джерело, близьке до МВФ.

За його словами, на нинішньому етапі поки неможливо оцінити будь-які результати, оскільки все тримається в негласному полі. Натоміть, можна констатувати, що діалог вийшов на новий рівень представництва, оскільки в переговорах особисто бере участь міністр фінансів України Наталія Яресько.

У цьому зв'язку джерело нагадало, що під час попередньої зустрічі в столиці США наприкінці червня українську делегацію очолював урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Віталій Лісовенко.

Крім того, було підтверджено, що до процесу спілкування також залучені представники консалтингових компаній, які були найняті з обох боків - українським урядом і кредиторами.

За інформацією джерела, в четвер у МВФ також заплановані зустрічі з українськими офіційними посадовцями.

Крім того, співрозмовник агентства нагадав, що крім реструктуризації боргу Україна має також великий порядок денний питань із МВФ, у тому числі щодо виконання інших вимог за поточною програмою кредитування.

Нагадаємо, після завершення зустрічі у Вашингтоні міністр фінансів заявила, що на переговорах з кредиторами є прогрес.

 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.