ЖК «Мега Сіті» - квартири від надійного забудовника

«Мега Сіті» - це житловий комплекс, загальна площа якого перевищує 200 тисяч квадратних метрів
Depo.Гроші
8 грудня 2014 18:01
ФОТО: depo.ua
ЖК «Мега Сіті» - квартири від надійного забудовника
ЖК «Мега Сіті» - квартири від надійного забудовника

На території комплексу є все необхідне для життя сучасної людини: шість секцій житлової нерухомості, великий торговий центр, бізнес-центр, кафе і ресторани, фітнес-клуб, кінотеатр, боулінг, аптеки тощо.

Знаходиться «Мега Сіті» в Дніпровському районі Києва, неподалік від метро «Чернігівська», зовсім поряд з Ленінградською площею.

До центру міста можна швидко і комфортно дістатися на одному з двадцяти п'яти маршрутів громадського транспорту.

Відгуки ЖК «Мега Сіті» кажуть, що це повністю автономний комплекс, із закритою територією. Таке собі «місто в місті». Живучи тут, ви зможете поєднати життя, роботу, відпочинок і проведення дозвілля в одному місці, позбавивши себе від необхідності стомлюючих переїздів по місту та розтрати на дорогу дорогоцінного часу даремно.

Продаж нерухомості в «Мега Сіті» йде повним ходом, навіть незважаючи на важкий економічний період в країні. Зараз на продаж виставлені квартири в секціях 6А і 6Б. Вже до кінця поточного року будівельні роботи в даних секторах повинні бути завершені, і квартири здані в експлуатацію. Вам не доведеться чекати місяцями, поки закінчиться будівництво. Приступати до ремонтних робіт можна буде в найближчий час.

Забудовник надає можливість купити житло в даному комплексі в розстрочку терміном до 2 років. І, що найприємніше, ціна в гривні фіксується на момент підписання договору купівлі-продажу та не змінюється незалежно від коливань курсів валют. Підтверджують цю інформацію і відгуки про «Мега Сіті». Тому, покупка квартири в даному комплексі - це ще й вигідне вкладення коштів.

Укладайте вигідні угоди з купівлі нерухомості - інвестуйте свої гроші з розумом!