ЖК «Кришталеві Джерела» пояснив, що визначає ціну квартири в Києві

У великих містах завжди жваво йде торгівля різними будівельними об'єктами. Щодня продається і купується велика кількість квадратних метрів житлової площі. Продаж квартир у Києві цікавить багатьох людей, тому їм не завадить знати, що поняття «ціна» і «вартість» нерухомості - не завжди одне й те ж саме
Depo.Гроші
11 березня 2015 09:01
ФОТО: depo.ua
ЖК «Кришталеві Джерела» пояснив, що визначає ціну квартири в Києві
ЖК «Кришталеві Джерела» пояснив, що визначає ціну квартири в Києві

Ціна на квартиру в Києві - це кількість грошових коштів, які хоче за неї отримати продавець житла. Формується ціна з урахуванням того, що власник житлової площі витратив гроші на ремонт приміщень, встановив додаткове обладнання, обставив кімнати меблями.

Вартістю квартири, в свою чергу, називається вартість об'єкта на ринку. Обумовлюється показник репутацією району, відстанню його до центру міста, розвиненістю інфраструктури і транспортного сполучення, віком і станом об'єкта.

Людям, що бажають придбати нерухомість, і її продавцям слід знати, що сума (ціна житла), на яку перші згодні, а другі бажають отримати, не може бути занадто великою або дуже маленькою. Межі мають бути розумними.
Місцезнаходження є одним з головних факторів, що впливає на утворення ціни. Абсолютно ідентична нерухомість на околиці завжди буде коштувати дешевше такої ж в центрі. Важливо й те, наскільки близько будинок розташований до станції метрополітену. Квартири в районах з гарною інфраструктурою, природно, дорожчі аналогічної житлової площі в не особливо благополучних районах. Автоматично вартість зростає, якщо біля будинку є паркова зона.

Багато чого залежить від планування. Далеко не кожен хоче купити квартиру з маленькою кухнею або передпокоєм, наприклад. На вартість квартири впливає і розмір саме житлової площі. Однак, якщо вона збільшена за рахунок інших приміщень, то хорошого в цьому мало.

Ще ціна квартири залежить від того, з якого матеріалу побудований будинок. Цегляні будинки тепліші, тому квартири в них дорожчі, ніж житлова площа в панельному або монолітному будинку.

Хоча вид з вікна ніяк не впливає на рівень комфорту в самому приміщенні, через це фактора ціна на житлову площу може варіюватися - до 20%. Звичайно ж, дивитися літнім днем ​​приємніше на парк або водойму, ніж на який-небудь склад або гаражі, а то й на стіну сусіднього, близькорозташованого будинку.

Серед менш значущих чинників, що визначають вартість житла, експерти ЖК «Кришталеві Джерела» позначили:

Тип сан. вузла.
Наявність телефону, домофону.
Висоту стель.
Наявність двору, гаражів.
Соціальний статус мешканців будинку.

Все це, як і багато інших дрібниць, теж визначає вартість об'єкта нерухомості.