ЖК «Флагман» - розташування та інфраструктура, про які можна тільки мріяти

ЖК «Флагман» - це комплекс закритого типу, який розташований у Дарницькому районі та складається з двох будівель - з чотирьох і семи секцій - з повністю огородженою територією
Depo.Гроші
5 грудня 2014 16:58
ФОТО: depo.ua
ЖК «Флагман» - розташування та інфраструктура, про які можна тільки мріяти
ЖК «Флагман» - розташування та інфраструктура, про які можна тільки мріяти

Його інфраструктура включає магазини, офісні приміщення, відділення банків, розташовані на перших поверхах будинків, а також пральню і паркінг. ЖК «Флагман» має відмінну систему безпеки, що складається з трьох ключових елементів: системи відеоспостереження, служби охорони та служби консьєрж-сервіс.

Якщо вас цікавлять новобудови на Ленінградській площі Києва, ЖК «Флагман» - ідеальне місце для придбання квартири і для життя, і для вкладення грошей. До його плюсів варто віднести, насамперед, відмінне розташування - неподалік знаходиться транспортно-торговий вузол, в пішій доступності - вокзал «Дарниця» і станції метро «Дарниця» і «Чернігівська».

Купити квартиру в Києві в новобудові в Флагмані - відмінна можливість для тих, хто хоче придбати нове житло за адекватною ціною. Тут ви зможете придбати будь-яке житло: від маленької однокімнатної квартири площею від двадцяти п'яти кв. м. до «трьошки» вісімдесяти дев'яти кв. м.

Поруч з комплексом розташовані 4 школи та 4 дитячих садки, 2 великих торгових центри, кілька продуктових супермаркетів, а також 3 спортивних клуби різної цінової політики: від бюджетного «MegaGYM» до престижного клубу Sportlife.

Забудовник надає можливість розрахуватися за житло в розстрочку строком до 3 років, що, безсумнівно, дуже цінно для тих, хто хоче купити квартиру в Києві в новобудові, але не має всієї необхідної суми грошей на руках. Здача першої секції житлового комплексу «Флагман» відбудеться в поточному році, тому вам не доведеться довго чекати, поки будинок буде добудований.

ЖК «Флагман» - ідеальний варіант доступного житла для тих, кого цікавлять новобудови на Ленінградській площі Києва.

Детальніше: //www.zhk-flagman.com.ua