Жителям із захоплених міст потрібно вирушати за соцвиплатами в інші регіони

Жителям Луганської та Донецької областей, населені пункти яких все ще захоплені проросійськими та російськими бойовиками, радять переоформити отримання державних соціальних допомог в інших пунктах, де фінансування може здійснюватися
Depo.Гроші
2 вересня 2014 11:49
ФОТО: depo.ua
Жителям із захоплених міст потрібно вирушати за соцвиплатами в інші регіони
Жителям із захоплених міст потрібно вирушати за соцвиплатами в інші регіони

Про це заявила міністр соціальної політики Людмила Денисова, пише ДеПо.

«Як бути людям? Іншого шляху, крім як переоформляти отримання соцвиплат в тих містах, де фінансування відбувається, на даний момент немає. Ситуація вкрай важка. Але як тільки українська армія бере під контроль місто або район на сході, виплати пенсій та допомог там відразу поновлюються», - йдеться в повідомленні Денисової на її офіційній сторінці в Facebook.

При цьому міністр повідомила, що в Луганській області на сьогоднішній день відновлено роботу управлінь Держказначейства в 14 населених пунктах, де проходить фінансування соцдопомог.

«Це дозволило нам перерахувати в ці міста і райони гроші на серпневі виплати малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, кошти надійшли в поштові та банківські відділення Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, а також Біловодського, Білокуратівського, Кремінського, Харківського, Міловського, Новопсковського, Новоайдарського, Сватівського, Слов'яносербського і Старобільського районів.