Жебрівський проти повної блокади окупованого Донбасу: ліки і їжа мають постачатися

Медикаменти і продукти харчування повинні безперешкодно потрапляти на окуповані території
Depo.Гроші
12 червня 2015 22:03
ФОТО: depo.ua

Таку думку виловив новий голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

За його словами, законопроект про економічну блокаду окупованих територій, поданий в Раду і підписаний, в тому числі, і депутатами Блоку Петра Порошенка, необхідно доопрацювати.

Жебрівський зазначив, що потрібно конкретно визначити мету законопроекту.

"Я особисто розумію, що сьогодні для України ключове питання - не дати окупованим територіям продовжувати заробляти гроші на продовження війни, використовуючи продукцію, що виробляється на їх і на нашій території. У той же час частина продукції, що не має такого призначення (медикаменти, продукти харчування), на мій погляд, повинна потрапляти туди. Все це необхідно чітко узгодити і регламентувати", - пояснив губернатор.

При цьому він додав, що буде виконувати закон, який прийме Верховна Рада. 

Нагадаємо, що попередник Жебрівського Олександр Кіхтенко також виступав з послаблення економічних і адміністративних обмежень що  окупованих територій.

Водночас 2 червня керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що практика блокади окупованій території Луганської області повинна бути поширена на непідконтрольну Україні частину Донецької області